nikbakht
14 بهمن 1401 - 13:14

برپایی محفل شعر شاعران برجسته ملی و بین المللی در قزوین

در آستانه برگزاری هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار، محفل شعر شاعران با حضور شعرای بین المللی و ملی در حسینیه امینی های قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، در آستانه برگزاری هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار، محفل شعر شاعران با حضور علیرضا قزوه دبیر بخش بین الملل، مصطفی محدثی خراسانی دبیر علمی هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار، سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و جمعی از شاعران بین المللی، ملی و استانی در حسینیه امینی های قزوین برگزار شد.

در این برنامه، شاعران کشورهای هندوستان، پاکستان، تاجیکستان و ازبکستان حضور داشتند و در کنار شاعران برجسته کشورمان به شعرخوانی پرداختند.

علیرضا قزوه در حاشیه این برنامه گفت: برگزاری هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار را بنیاد شهید و امور ایثارگران برعهده دارد که برنامه های جانبی آن با کیفیت مطلوبی در حال اجرا است.

دبیر بخش بین الملل هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار افزود: این کنگره در بخش های مختلفی از جمله بین الملل برگزار می شود که در محفل شعر شاعران، ۶ شاعر از ۵ کشور فارسی زبان حضور داشتند و به شعرخوانی پرداختند.

وی ادامه داد: امیدواریم بخش بین الملل همواره در کنگره بین المللی شعر ایثار گنجانده شود و هر ساله نسبت به سال های گذشته، این بخش تقویت شود.

گفتنی است استان قزوین، نهم اسفند ماه سال جاری میزبان مراسم اختتامیه هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016694